Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 7 May
kl 17:00 - 23:59
Ekstern konfirmasjon
  Håvard Olerud Eriksen, 92828985 07.02.2019
Sun 9 May
kl 10:00 - 23:55
(Ekstern) Konfirmasjon
  Malika F. Olafsen E-post: stehema76@icloud.com
Fri 27 Aug
kl 17:00 - 23:00
Intern konfirmasjon
 
Fri 3 Sep
kl 17:00 - 23:00
Ekstern konfirmasjon
  Vibece Kaurin Jensen
Fri 6 May 2022
kl 10:00 - 23:00
Intern utleie
  Vidar Hjelle, 90057776 Konfirmasjon, med…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 25 Dec 2020
kl 10:00 - 00:00
Ekstern utleie
$item.username  
Ole Quist, 40000558 Jule-lunch/middag med slekt…   Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 08:00 - 15:30
(Ekstern) Fagdag, Ahus.
$item.username  
Hilde Espelund Mobil: +47 9430 7393 E-Post:…   Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 23:55
(Ekstern) Familieselskap
$item.username  
Jolanta ziziene, tlf: 96691265   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 10:00 - 23:30
Ekstern konfirmasjon
$item.username  
Ole Gunnar Westgaard, 94176233   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 15:00 - 15:30
Omvisning
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 10:00 - 23:55
Barnedåp
$item.username  
Sølvi Iren Hardang, tlf: 90167040   Les mer  
Sun 6 Sep 2020
kl 10:00 - 18:00
Ekstern konfirmasjon
$item.username  
Hans-Terje Hjørring, 92601452 22.05.2019   Les mer  
Sat 5 Sep 2020
kl 10:00 - 00:00
Ekstern konfirmasjon
$item.username  
Monica Udnæseth, 47654257 05.05.2019   Les mer  
Sun 30 Aug 2020
kl 10:00 - 00:00
Intern konfirmasjon
$item.username  
Rune Holsve, 40000964 05.05.2020   Les mer  
Fri 21 Aug 2020
kl 17:00 - 23:30
Ekstern konfirmasjon
$item.username  
Anita Fiksdal, 93294963 / 92661916   Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 19:00 - 21:30
Langrenn gruppe, Vibeke Hetle
$item.username  
Langrenn trenermøte. Vibeke Hetle   Les mer  
Levert av IdrettenOnline