Langrennstyret

Leder Mattis Thørud
langrenn@lorenskogski.no 920 33 609
Nestleder Anne Marte Solberg anne.marte@solbergsolutions.no 908 86 656
Økonomiansvarlig Linda Brunborg linda@libraregnskap.no 997 45 929
Styremedlem Jon Christopher Knudsen jon.c.knudsen@gmail.com 930 33 599
Styremedlem Hans Olav Hygen hohygen@gmail.com 911 23 958

Hovedtrenere

Trenerkoordinator 7-12 år Vibeke Hetle
vibekehetle@yahoo.no 926 53 716
Trenerkoordinator 13 år - senior Trond Moengen trond.moengen@energidata.no 952 73 220
Hovedtrener 7-8 år Hege Øwre-Johnsen hostreng@gmail.com 921 54 133
Hovedtrener 9-10 år Lena Aune lenaaune@start.no 971 26 570
Hovedtrenere 11-12 år Jannik Stanger
Anders Øwre-Johnsen
jannikstanger@gmail.com
anders.owrejo@gmail.com
913 95 077
982 04 800
Hovedtrener 13-14 år Arve Gismervik arve.gismervik@storebrand.no 915 46 258
Hovedtrener 15-16 år Arve Gismervik arve.gismervik@storebrand.no 915 46 258
Hovedtrener junior/langløp Trond Moengen trond.moengen@energidata.no 952 73 220

Oppmenn (og -kvinner)

Oppmann 7-8 år Vibeke Hetle vibekehetle@yahoo.no 926 53 716
Oppmann 9-10 år Per Eivind Føsker per.eivind.fosker@gmail.com 916 08 221
Oppmann 11-12 år Ingar Woll ing-wo@online.no 950 13 617
Oppmann 13-16 år Trudi Gudim trudi.gudim@gudimgruppen.com 455 14 540
Oppmann 15-16 år Anne Marte Solberg anne.marte@solbergsolutions.no 908 86 656
Hovedoppmann Anne Marte Solberg anne.marte@solbergsolutions.no 908 86 656